O firmie

Biuro istnieje na rynku turystycznym od 2000 roku, wcześniej działaliśmy w ramach Związku Harcerstwa Polskiego. Specjalizujemy się w organizacji wycieczek, obozów, kolonii, zimowisk, a także biwaków i „Zielonych Szkół” dla dzieci i młodzieży. Organizujemy również wycieczki, narady i konferencje oraz szkolenia dla osób dorosłych – zakładów pracy, instytucji, stowarzyszeń czy związków zawodowych.

Rokrocznie w naszych imprezach w kraju i zagranicą uczestniczy kilka tysięcy osób. Z naszych usług korzysta wiele różnych firm, szkół, przedszkoli, klubów sportowych z Torunia i okolic, a także z terenu całego kraju.

Dysponujemy grupą młodych, dynamicznych ale i doświadczonych pilotów oraz przewodników gotowych w każdej chwili odkryć dla Państwa najciekawszei najpiękniejsze zakątki Polski i Europy.

Podczas letniego i zimowego wypoczynku zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną i kierowniczą gwarantującą uczestnikom profesjonalną opiekę.

Współpracujemy ze sprawdzonymi i rzetelnymi przewoźnikami dlatego transport na naszych imprezach jest zawsze bezpieczny i niezawodny.

 

         Wybór naszej oferty zapewni Państwu wysoką jakość,  profesjonalną obsługę i atrakcyjną cenę.

 

 

Z turystycznym pozdrowieniem

Biuro Turystyczne VOYAGER - logo

NASI PARTNERZY: